AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyVolvo S60


Kategorie: sportovní sedan

Rozměry: délka 4,76 m; šířka 1,85 m a výška 1,43 m

Objem kufru: 442 litrů

Palivo: benzín/nafta/hybrid

Verze 4x4: ano

Cena od: 1 032 900 Kč

Nové Volvo S60 je sportovním sedanem s opodstatněnou ambicí změnit dosavadní pohled na řízení. Skandinávská elegance v kombinaci s dynamickým postojem společně vytváří nepřehlédnutelný vzhled, který jasně vypovídá o cílevědomé a soustředěné povaze vozu. Na první pohled se jedná o vůz, který svými schopnostmi na silnici zazáří.

Nenucený výkon, intuitivní technologie a důmyslně řešený podvozek zajistí perfektní rovnováhu mezi komfortem a vynikající ovladatelností podpořenou možností výběru jízdního režimu, díky čemuž si můžete sami určit míru jízdní dynamiky. Volvo S60 nabízí hned několik jízdních režimů, prostřednictvím nichž si můžete upravit jeho jízdní vlastnosti dle svých aktuálních potřeb. Výběrem režimu Dynamic, Comfort nebo Eco můžete měnit citlivost reakcí motoru, automatické převodovky, řízení, brzd a systému Elektronického řízení stability. Mimo to si můžete prostřednictvím režimu Individual vytvořit také vlastní kombinaci nastavení. U plug-in hybridních motorizací je dostupný také režim AWD.

Samozřejmostí je interiér navržený na míru. Jedná se o místo, kde se online intuitivní technologie perfektně doplňují s inovacemi stvořenými pro lidi a s elegantním skandinávským designem.