AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženySEAT Tarraco


Kategorie: SUV

Rozměry: délka 4,7 m; šířka 1,83 m a výška 1,65 m

Objem kufru: 230 - 760 litrů

Palivo: benzin/nafta

Verze 4x4: ano

Cena od:: 779 900 Kč

Nový SEAT Tarraco je přesně tím typem automobilu, který ženy milují: přitažlivý, urostlý, pozorný, praktický, variabilní, komfortní a především mimořádně robustní a bezpečný, aby poskytl dokonalou ochranu všem cestujícím, včetně těch nejmenších.

Ve velkorysém, světlem zalitém interiéru s velkoplošným panoramatickým střešním oknem je radost cestovat. Do Tarraca usadíte až sedm cestujících včetně řidiče a uložíte sebevětší nákup. Zavazadlový prostor se základním objemem až 760 litrů (se sklopenými zadními sedadly dokonce až 1920 litrů) snadno pojme také elektrickou koloběžku SEAT eXS KickScooter pro ještě chytřejší mobilitu.

K té přispívají také pokrokové asistenční systémy, s nimiž si budete každý okamžik za volantem opravdu užívat – dokonce i při parkování do těsné mezery. SEAT Tarraco je velké SUV pro vaše velké plány, jejichž realizaci usnadní rovněž široký výběr originálního příslušenství. Život je příliš krátký na kompromisy a SEAT Tarraco žádné ústupky dělat nemusí díky promyšlenému designu, chytré konstrukci a vyspělým technologiím.