AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyAudi Q3 Sportback


Kategorie: SUV

Rozměry: délka 4,5 m; šířka 1,84 m a výška 1,56 m

Objem kufru: 530 litrů

Palivo: benzín/nafta

Verze 4x4: ano

Cena od: 923 900 Kč

Atraktivní, oku lahodící design SUV se siluetou kupé je nezaměnitelným podpisem Audi Q3 Sportback. Nový model kombinuje výrazný vzhled, praktičnost a mnohostrannost SUV se sportovní elegancí a agilní ovladatelností kupé. Audi Q3 se nabízí s pestrou paletou zážehových i vznětových motorů, na přání lze vůz vybavit automatickou převodovkou S tronic a pohonem všech kol quattro.

Precizně zpracovaný interiér nabízí komfort a nejmodernější techniku, včetně dotykem ovládaného multimediálního systému a digitálního přístrojového štítu. O bezpečnost se starají nejmodernější jízdní asistenti, kteří dokážou pomoci třeba i s jízdou v koloně. S bezpečností souvisí i LED světlomety, které zajišťují vynikající viditelnost, na přání lze využít i systém Matrix LED.

O praktickou stránku vozu se stará variabilní druhá řada sedadel, kterou lze různě polohovat podle potřeby a zvětšit tak prostor pro cestující nebo pro zavazadla. Třešničkou na dortu pro ty, který v hrudi bije srdce závodníka, je sportovní verze RS o výkonu 400 koní.