AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy. Hlasujte pro Subaru XV právě teď!. Stačí jen kliknout na HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI výše, zakliknout Subaru XV, vyplnit kontaktní údaje a odeslat svůj hlas!Subaru XV


Kategorie: kompaktní SUV

Rozměry: délka 4,46 m; šířka 1,8 m a výška 1,61 m

Objem kufru: 385 litrů

Palivo: benzín

Verze 4x4: ano (Subaru Symmetrical AWD)

Cena od:: 590 000 Kč

Stálá čtyřkolka Subaru XV se vyznačuje vynikajícími jízdními vlastnostmi i stabilitou a zdokonalenou schopností zabraňovat a předcházet nebezpečným situacím (systém EyeSight ve standardu).

Za bezpečnost – pro Subaru nejvyšší prioritu – je i XV oceňováno nezávislými organizacemi po celém světě. V Japonsku bylo v roce 2017 zvoleno nejbezpečnějším vozem, a dosáhlo na zatím nejvyšší udělené hodnocení. V Evropě Subaru XV při posledních nárazových testech Euro NCAP získalo maximální 5* hodnocení a bylo oceněno jako nejlepší ve své třídě a jako nejbezpečnější malý rodinný vůz v Evropě.

Nejnovější model XV vyniká novou generací pohonného ústrojí e-BOXER, kombinujícího v sobě elektrický motor se dvěma zásadními technologiemi Subaru – motorem BOXER a pohonem Symmetrical AWD.