AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy. Hlasujte pro DS 3 CROSSBACK právě teď!. Stačí jen kliknout na HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI výše, zakliknout DS 3 CROSSBACK, vyplnit kontaktní údaje a odeslat svůj hlas!DS 3 CROSSBACK


Kategorie: kompaktní SUV

Rozměry: délka: 4,12 m; šířka: 1,79 m a výška: 1,53 m

Objem kufru: 350 litrů

Palivo: benzín/nafta

Verze 4x4: ne

Cena od: 560 000 Kč

Kompaktní SUV DS 3 CROSSBACK je spojením nadčasové elegance, komfortu a špičkových technologií. Prémiový charakter vozu DS 3 CROSSBACK podtrhuje celá řada jedinečných detailů, jako jsou například neviditelné okenní lišty, výsuvné kliky nebo čistá linie střechy.

Značka DS je rovněž vyhlášena svou posedlostí po dokonalosti a smyslem pro detail. Výsledkem je nebývalé zapojení ruční řemeslné práce do procesu výroby vozu.

Mezi exkluzivní výbavu patří třeba plně digitální kokpit či celá řada asistenčních prvků, ať již bezpečnostních či komfortních. Doslova nejviditelnějším příkladem jsou světla DS MATRIX LED VISION v kombinaci s technologií Matrix Beam. Jejich světelné paprsky se automaticky přizpůsobují okolnímu prostředí a vždy zajišťují skvělou viditelnost. Z dalších použitých technologií stojí za zmínku zejména DS DRIVE ASSIST, díky kterému DS 3 CROSSBACK zvládá poloautonomní řízení úrovně 2.