AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyAudi A5 Sportback


Kategorie: střední třída

Rozměry: délka 4,67 m; šířka 1,84m a výška 1,37 m

Objem kufru: 465 litrů

Palivo: benzín/nafta

Verze 4x4: ano

Cena od: bude uveřejněna později

Audi A5 Sportback, A5 Coupé a A5 Cabriolet se představují s novým, ještě ostřejším vzhledem a nejaktuálnější verzí konceptu ovládání MMI touch. Technika částečně hybridního pohonu nabízí více komfortu a zároveň snižuje spotřebu paliva.

Audi A5 ve všech provedeních patří k prémiovým stálicím střední třídy. Atraktivní, sportovními liniemi výrazný a nezaměnitelný design potěší estéty na první pohled. Interiéru dominuje desetipalcový dotykový displej systému MMI s intuitivním ovládáním ve stylu chytrého telefonu a jízdu usnadní řada asistentů, kteří pečují o pohodlí i bezpečnost. Skvělý výhled za všech okolností zaručí LED světlomety, na přání mohou být vybaveny i laserovými světly, která dokáže svítit na přibližně dvakrát větší vzdálenost než klasické dálkové světla.

O pohon se stará bohatá paleta motorů, nechybí ani možnost výběru pohonu všech kol quattro. A když je řeč o výběru, ten je začíná už samotnou karoserií. Je libo třídveřové kupé, pětidvéřový sportback nebo preferujete vítr ve vlasech v kabrioletu? Audi A5 je takové, jaké ho chcete mít.